Strona główna > Aktualności > Archiwum > 2007

DRUŻYNA 15 SBWD MISTRZEM SIERADZA

Zawody z cyklu Grand Prix o mistrzostwo Sieradza w halowej piłce nożnej zakończyły się dużym sukcesem drużyny reprezentującej naszą jednostkę wojskową. Łącznościowcy wywalczyli 1 miejsce, piękny puchar i zaszczytny tytuł mistrzów.

Do ostatecznego zwycięstwa prowadziła długa droga. Od listopada ubiegłego roku do marca br., łącznie 20 drużyn brało udział w cyklicznych turniejach w halowej piłce nożnej z cyklu Grand Prix. 31 marca odbył się turniej podsumowujący, w którym wzięło udział 8 najlepszych drużyn, w tym również drużyna 15 SBWD. W ogólnej klasyfikacji zdobyliśmy najwięcej punktów i… 1 miejsce.

Osobistym sukcesem może się poszczycić st. szer. Grzegorz KLIMKIEWICZ, który został ogłoszony „Królem Strzelców”.